Rollei


Project Description
  • 0
  • ۱۳۹۵-۱۱-۰۸

Rollei Action Camera

اکشن و تحرک یک عنصر اصلی در یک سیستم گسترده برای عکاسی ورزشی در  فضای باز است. دوربین های ورزشی و اکشن باید از خصوصیات ویژه ای برخوردار باشند . محکم باشند ، توانایی ارائه تصاویر با کیفیت بالا و نمایش حرکات سریع پاک و منظمی را داشته باشند ، در حالی که قادر به دخیره و به اشتراک گذاری در زمان واقعی هستند . لوازم جانبی زیر آب برای دوربین های اکشن که از آن درهنگام ورزش های آبی و غواصی محافظت می نمایند از آنها در برابر مایعات دیگر و گرد و غبار نیر محافظت می نمایند .

البته لذت واقعی با اکشن تنها زمانی شروع می شود که شما از لوازم جانبی اصلی و با منطبق  با دوربین خود استفاده نمایید . این تجهیزات جانبی در انواع گوناگون و متناسب با هدف شما برای هر ورزش تولید شده است مه می توان انتخاب نمود . در rollei شما حق انتخاب گسترده ای دارید . نه تنها برای دوربین های رولیه بلکه برای دوربین های GoPro نیز طیف گسترده ای از لوازم جانبی در دسترس است . چسب های با تکنولوژی بالا و کاپ های مکش با قابلیت اتصال آسان به دوربین های اکشن حتی بروری سطوح صاف ماننده کلاه ، جعبه ها ؛ بدنه موتورسیکلت و دوچرخه و یا تخته های موج سواری متصل میگردند .

برند رولیه فعالیت خود را از سال ۱۹۲۰ در آلمان غربی آغاز نمود این شرکت همواره با تولید دوربین های عکاسی پیشرفته که در زمان خود از تکنولوژی بالاتری نسبت به رقبا برخوردار بوده است شناخته می شود . بیشترین تعداد عکس های بجا مانده از زمان جنگ جهانی اول و دوم عکس هایی است که با دروبین های رولیه گرفته شده است . رولیه در تولید دوربین های ویژه غواصی نیز همواره پیشرو و نوآور بوده است . با بکار گیری تجربیات فوق اینک دوربین های فوق پیشرفته اکشن رولیه در دسترس می باشد . رولیه بخوبی تشخیص داده است که در خصوص دوربین های ورزشی مهمترین مسئله سازگاری دوربین فوق با نوع هر ورزش می باشد لذا در کنار انواع دوربین های خود طیف گسترده ای از لوازم جانبی را عرضه نموده است که به تنهایی و یا با ترکیب با یکدیگر می توانند یاریگر شما در هر فعالیت اکشن باشند و به بهترین وجه ممکن تصاویر مورد نظر شما را ثبت و ضبط نماید.

شرکت تجارت پاسارگاد به عنوان نماینده انحصاری برند رولیه در ایران مجموعه کاملی از محصولات این برند را عرضه نموده است و با گارانتی معتبر و شرکت و خدمات پس از فروش در اختیار علاقمندان قرار می دهد . قیمت بسیار مناسب در مقاسیه با رقبا اصلی و مجموعه کامل و بی نظیز لوازم جانبی از ویژگی های خاص برند rollei می باشد .