photofast


Project Description
  • 0
  • ۱۳۹۵-۱۱-۰۹

معرفی برند PHOTOFAST

وارن وانگ به عنوان مدیرعامل و بنیانگذار  برند PHOTOFAST  را با چشم انداز نوآوری مداوم با ارائه محصولات با کیفیت  بالا و پاسخ سریع به روند  تحول تکنولوژی در صنعت در سال ۲۰۰۳ تاسیس کرد .  نوع آوری سریع از آن زمان به فرهنگ و روحیه سازمانی تبدیل شده است

شروع به بازسازی و تحول آفرینی در محصولات الکترونیک مصرفی از سال ۲۰۰۴ عغاز گردید .PHOTOFAST با هدف توجه به نوآوری ، منحصر به فرد بودن ، استفاده اسان ، کیفیت برتر به طور مداوم خدمات و راه حل های بهتر برای مشتریان خود را توسعه می دهد . با ۱۴ سال تجربه ، محصولات فوق العاده PHOTOFAST  به بیش از ۷۰ کشور و از طریق ۱۷ خط هوایی در تمامی جهان بفروش می رسد . حتی ناسا برای استفاده فضا نوردان در فضا برخی از محصولات PHOTOFAST را انتخاب و استفاده نموده است .

PHOTOFAST در حال حاضر یک برند برتر لوازم جانبی هوشمند است که بر طراحی ، نوآوری ، کیفیت برتر و قابلیت های آن تمرکز دارد . تیم PHOTOFAST پر از استعداد های خلاقانه است که همچنان بهترین راه حل ها برای چالش های این عصر دیجیتال را ارائه می دهد .

شرکت تجارت پاسارگاد چون همیشه با رسد کامل بازار جهانی تکنولوژی و در راستایی اهداف همیشگی خود PHOTOFAST را بعنوان محصولاتی ممتاز و بی رقیب در حوزه محصولات تکنولوزی هوشمند شناسایی و بعنوان نماینده انخصاری محصولات این شرکت  و همکام با عرضه جهانی محصولات این برند اقدام به توزیع آن در سطح کشور نموده است و همکنون در معتبر ترن فروشگاه های سطح کشور و آنلاین در اختیار شما می باشد .