Kanex


Project Description
  • 0
  • ۱۳۹۶-۰۱-۰۸

برند کانکس

شرکت kanex در معرفی خود اینگونه بیان نموده است (( ما معتقدیم که خلاقیت بیش از یک حرفه است . به این ترتیب ما با نوآوری در راه حل ها به سادگی از هیچ چیز همه چیز را به وجود آورده ایم و این موضوع الهام بخش ما برای طراحی راه حل های الکترونیکی ابتکاری است که در هر لحظه همراه و کمک شما خواهد بود .

 

بنابر این در هر زمانی که شما در حال کار با گوشی خود هستید و یا در پرواز و یا در حال یک فعالیت آنلاین بی توقف ، kanex برای شارژ قابل حمل دستگاه شما ، لوازم جانبی مورد نیاز شما و یک کابل قابل اطمینان بطور یکه شما را همواره متصل و برقرار نگاه دارد راه حلی مناسب دارد .

Kanex شعار خود را بر سه اصل زیر قرار داده است

ما با عشق و شور به پیش می رویم

نسبت به طبیعت کنجکاویم و از آن الهام می گیریم

و در طراحی خود ار محدود به الگو ها نمی کنیم و طراحی غیر متعارف را سرلوحه خود قرار داده ایم ))

اما جدای از آنچه که KANEX  در معرفی خود بیان می دارد بازتاب عینی این موضوع را میتوان در دستاورد های فوق العاده محصولات این برند مشاهده نمود . برکسی پوشیده نیست که حضور محصولات هر برند تولید کننده لوازم جانبی موبایل در اپل استور که جایگاه برند های معتبر و کلاس اول جهانی می باشد مهر تاییدی بر برتری محصولات  آن برند می باشد چرا که اپل بارها ثابت کرده است که بدون هیچ ملاحظه ای محصولات جدیدتر و یا کیفیت بالا تر را جایگزین محصولات برند های قبلی می کند . در چنین شرایطی حضور ده ساله برخی محصولات برند KANEX در اپل استور از دستاورد های این شرکت می باشد .

نو آوری و عرضه پیشتازانه جدیدترین محصولات مطابق با تکنولوژی های جدید بکار رفته در دیوایس های عرضه شده توسط برند های برتر در حالی که بسیاری از برند های دیگر نظاره گر بازار و محصولات رقبا برای کپی برداری هستند از ویژگی های خاص برند KANEX می باشد . این موضوع همکنون در خصوص محصولات جانبی یا تکنولوژی درگاه ارتباطی USB-C بطور چشمگیری قابل مشاهده است . همچنین عرضه محصولات خاص وابتکاری که برای اولین بار عرضه شده است و معمولا تا مدت زیادی از عرضه بعلت تکنولوژی بالا و پیچیده خود بدون رقیب باقی می ماند از ویژگی های دیگر محصولات برند KANEX می باشد .